Cykl webinariów: Sztuczki i kruczki z Sophos Mobile

Smartfony, tablety, laptopy… Zarządzanie urządzeniami przenośnymi jest czasochłonne i zbyt drogie. Z kolei brak odpowiedniej dbałości sprowadza ryzyko wycieku wrażliwych firmowych danych. Co w takiej sytuacji można zrobić?

Podczas cyklu webinariów “Sztuczki i kruczki z Sophos Mobile” ekspert SOPHOSa zajmujący się rozwiązaniami mobilnymi, Joanna Wziatek, podzieli się swoją wiedzą dotyczącą zagrożeń dla korporacyjnych danych podczas używania przenośnych urządzeń, przestawi najlepsze praktyki dotyczące konfigurowania systemów iOS i Android, a także zaprezentuje funkcjonalność rozwiązania Sophos Mobile 8.5.

Dzięki naszym rozwiązaniom Wasi pracownicy mogą być produktywni przez cały czas, dane pozostaną bezpieczne, a informacje osobiste – poufne. Dlatego udział w wymienionych poniżej webinariach na pewno się opłaca!

 

Uwaga: Jeśli nie mogą Państwo wziąć udziału w webinarium ze względu na inne zobowiązania, proszę się tylko upewnić, że są Państwo zarejestrowani. Otrzymacie Państwo link do nagrania zaraz po spotkaniu.

Ataki na urządzenia mobilne i sposoby ich odpierania
Sophos
3 lipca 2018 (wtorek)
10:00 (1h)

To webinarium nie jest związane z żadnymi konkretnymi produktami. Przedstawimy sposoby prowadzenia ataków na urządzenia mobilne oraz rodzaje działań, które firmy powinny podjąć, aby takim atakom przeciwdziałać:
• Rodzaje ataków na mobilne systemy operacyjne, zainstalowane aplikacje oraz infrastrukturę sieciową, do której są podłączone
• Sposoby zabezpieczeń z wykorzystaniem systemu EMM
• Potencjalne luki i czynniki ryzyka w firmowych środowiskach

Co nowego w Sophos Mobile 8.5
Sophos
17 lipca 2017 (wtorek)
10:00 (1h)

Garść szczegółowych informacji o najnowszej wersji oprogramowania Sophos Mobile 8.5 oraz przedstawienie nowych funkcji, które pozwalają na skuteczniejsze zarządzanie systemami mobilnymi w krótszym czasie:
• Rozszerzone zarządzanie środowiskiem macOS
• Nowe rodzaje kreatorów upraszczających proces zarządzania
• Nowe funkcje, zapewniające m.in. masowe wdrażanie urządzeń z systemami macOS i Android