Sophos zwycięzcą SC Magazine w kategorii UTM!

Z przyjemnością dzielimy się z Wami najnowszym SC Magazine, w którym możecie przeczytać o zwycięstwie urządzeń Sophos w kategorii „Best UTM Security Solution”.

Seria Sophos SG UTM zapewnia jednoczesną ochronę dla sieci, poczty email, sieci bezprzewodowych oraz serwerów web, co eliminuje konieczność kupowania odrębnych komponentów do ochrony poszczególnych funkcji. Dzięki inteligentnej interpretacji zachowań w sieci, nad którą pracuje globalne centrum analizy zagrożeń SophosLabs, urządzenia Sophos SG UTM wyróżniają się zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa.

Dzięki łatwemu wdrożeniu i przejrzystej konsoli administracyjnej, kreowanie polityk i zasad w organizacjach jest sprawne i szybkie. Szczególnie doceniona zostały bezpieczeństwo poczty email, zapora sieciowej i zarządzanie sieciami bezprzewodowymi ujęte pod hasłem Advanced Persistent Threat Protection.

Zaletą rozwiązań Sophos jest także dwusilnikowy antywirus (zbudowany z połączenia technologii Sophos i Avira) oraz integracja UTM z platformą do zarządzania urządzeniami UTM – Sophos Mobile Control. W ten sposób mamy pewność, ze nasze urządzenia są chronione pod kątem Anty-wirus i Anty-malware a także, że dostęp do sieci korporacyjnej otrzymają tylko zaufane i zarządzane urządzenia mobilne.

Pełna wersja S.C. Magazine dostępna tutaj, o wygranej Sophos SG UTM możecie poczytać na stronie 65.
Zachęcamy do zapoznania się z urządzeniem Sophos XG Firewall, będącym połączeniem technologii Sophos i Cyberoam. Zapraszamy też na bezpłatne szkolenia on line z zakresu konfiguracji urządzeń UTM Cyberoam Next Generation Firewall.

Dodaj komentarz