Sophos przedstawia: Sophos Central – zarządzanie bezpieczeństwem nowej generacji dla partnerów, administratorów a wkrótce i użytkowników końcowych

Podczas gdy branża zabezpieczeń IT ewoluuje w stronę coraz bardziej skomplikowanych produktów punktowych – wyposażonych w własną konsolę admina, silnik polis bezpieczeństwa i terminologie – inżynierowie Sophosa trwali w swoim przekonaniu, że potężne, funkcjonalne i wiodące w branży zabezpieczenia powinny być zintegrowane i łatwe w obsłudze.

Możecie być świadomi sloganu “Bezpieczeństwo stało się proste” jaki Sophos powtarza, ale jeśli nawet nie, z całą pewnością poczujecie to podczas korzystania z produktów Sophos.

Wraz z Sophos wierzymy, że podjęliśmy ogromny krok naprzód i w tym duchu uruchomiliśmy naszą zupełnie nową, zintegrowaną platformę zarządzania Sophos Central, znaną wcześniej jako Sophos Cloud.

Podczas gdy Sophos Cloud został powszechnie uznany za niezwykle wydajne i łatwe w obsłudze narzędzie do zarządzania punktami końcowymi, urządzeniami mobilnymi, produktami web i server, Sophos Central toruje drogę do przyspieszenia innowacji, która jest stałym elementem strategii od kiedy marka Sophos weszła na rynek.

Inżynierowie Sophos pracowali nad Sophos Central w ciągu ostatniego roku, ale to jeszcze nie koniec. W tym roku Sophos Central stanowić będzie bazę do zarządzania dla partnerów, administratorów i użytkowników końcowych.

  • Sophos Central Partner pomaga zarządzać i śledzić procesy biznesowe, określić możliwości przychodów oraz oferuje usługę przełączania do panelu Administratora
  • Sophos Central Admin – wygrywa pod względem przetwarzania w czasie rzeczywistym, zsynchronizowania bezpieczeństwa. Identyfikacja zagrożeń staje się prostym działaniem, wymagającym jedynie jednego kliknięcia.
  • Nadchodząca oferta Sophos Central Self Service będzie ułatwiać użytkownikom korzystanie z kwarantanny dla poczty elektronicznej, modelu Bring Your Own Device, szyfrowaniem danych, połączeń WiFi i innymi.

Sophos położył duży nacisk na trudną w realizacji integrację między potęgą funkcjonalności a łatwością użycia. Jeszcze większe ma to znaczenie w kontekście tego, co Sophos Central oznacza dla przyszłości marki i produktów Sophos.

Dodaj komentarz