Chcielibyśmy zaprezentować państwu rozwiązanie Sophos Central Enterprise. Jest to idealne rozwiązanie dla organizacji rozproszonych, z wieloma oddziałami w różnych zakątkach świata. Nowa funkcja Sophos Central Enterprise Dashboard pozwala administrować kilkoma podstrefami Sophos Central Admin i udostępniać licencje między nimi na jednym koncie głównym.

Systemy szkolnictwa, franchisingu, duże firmy, czy też uniwersytety mogą niezależnie zarządzać bezpieczeństwem w każdej instancji Sophos Central, zapewniając administracyjne oddzielenie w całej organizacji. Dodatek Enterprise Dashboard zapewnia nadzór administracyjny we wszystkich podstrefach z jednego łatwego w użyciu panelu.

Administratorzy korporacyjni korzystają z zagregowanych alertów w celu sprawdzenia stanu całej infrastruktury i mogą szybko wejść na instancję administracyjną Sophos Central Admin na potrzeby szybkiej, zdalnej naprawy. Dodatkowo, licencje na produkt można centralnie zakupić i zebrać w jedną kolekcję główną przeznaczoną do podziału między subregiony, zapewniając elastyczną ochronę całej platformy.

Po więcej informacji na temat pulpitu nawigacyjnego Sophos Central Enterprise Dashboard, zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym: info@emspartner.pl.