Kiedy myślimy o bezpieczeństwie, a zwłaszcza o bezpieczeństwie infrastruktury informatycznej, chcemy polegać na zaufanych, sprawdzonych i rzetelnych partnerach. Chcemy mieć pewność, że nasze bezpieczeństwo jest gwarantowane poprzez odpowiedni dobór rozwiązań, odpowiednią ich implementację oraz przez wsparcie świadczone na rzecz użytkowników systemów.

 

Nawiązując do powyższych oczekiwań, przyjęliśmy za cel wyspecjalizowanie się w wąskich obszarach i osiągnięcie doskonałości w zakresie świadczenia usług wdrożeniowych i utrzymaniowych dla dostarczanych rozwiązań. Nasze portfolio skupia się wyłącznie na zagadnieniach z dziedziny bezpieczeństwa IT, a nasi inżynierowie dedykowani są do pojedynczych obszarów, co gwarantuje najwyższy poziom kompetencji.

 

EMS Partner to zespół wykwalifikowanych handlowców i inżynierów, którzy doskonale znają oferowane przez siebie rozwiązania. Posiadamy certyfikaty producenckie, potwierdzające wysoki poziom naszych kwalifikacji, a liczne referencje stanowią udekorowanie sukcesu jakim jest trwanie w podjętej misji stania się Partnerem na miarę Państwa oczekiwań.

 

                                                                   Zespół EMS Partner

Partnerzy technologiczni