Zarządzane tablety medyczne w ofercie EMS Partner

Nowość w ofercie EMS Partner. Tablety medyczne MIOcare dostosowane do szczególnych potrzeb lekarzy i personelu medycznego. Charakteryzują się smukłą kieszonkową konstrukcją i unikalną powierzchnią przystosowaną do dezynfekcji.

Tablety MioCARE są przetestowane, aby wytrzymać wielokrotne upadki na beton. Nagradzane wytrzymałe konstrukcje zapewniają ochronę, jednocześnie pozostając lekkimi, atrakcyjnymi i łatwymi w obsłudze. MioCARE oferuje urządzenia w dwóch poziomach wodoodporności – IP54 i IP67. Wybrane tablety posiadają czytniki kodów kreskowych 1D/2D. Urządzenia są zgodne ze standardami profilaktyki zakażeń i umożliwiają pracownikom medycznym poświęcenie pełnej uwagi pacjentom. MioCARE wykorzystuje system operacyjny Android™, co wiąże się z możliwością zarządzania tabletami przez system MDM AirWatch.

Inżynierowie EMS Partner w praktyce wykorzystali już tę możliwość współpracy, wdrażając system zarządzania urządzeniami mobilnymi m.in. w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu (case study dostępne tutaj)

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia technologii mobilnych MIOcare i AirWatch.

Dodaj komentarz