Organizatorzy

Dajesz komuś uprzywilejowane hasło logowania do serwera Active Directory, serwera Exchange albo SQL. Czy masz jakieś pojęcie o tym, co ta osoba będzie robić? Czy zamierza wykonać działania zgodne ze swoją pracą czy może zrobi coś niebezpiecznego (świadomie lub nie)?

Według ostatniej ankiety przeprowadzonej przez społeczność grupy Information Security na LinkedIn 59% organizacji postrzega uprzywilejowanych użytkowników jako największe zagrożenia wewnętrzne, z czego 62% wierzy, że wewnętrzne ataki są znacznie trudniejsze do wykrycia i zapobiegania niż zagrożenia z zewnątrz.

I mają rację.

Przekazałeś więc klucze do swojego królestwa i jeśli nie stoisz za plecami swoich pracowników, to masz niewielki wpływ na to co robią. Nie wiesz, czy w trakcie wykonywania rutynowych czynności na serwerze, pracownik nie wyeksportował kopii bazy danych z wrażliwymi informacjami finansowymi i nie wysłał jej na swoją prywatną skrzynkę.

Jeśli myślisz poważnie o ochronie zasobów swojej organizacji (a jak wiesz, jest to konieczne) nie możesz traktować zaufania jako strategię bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy na konferencję BeyondTrust 2017 Poland, podczas której dowiesz się jak budować skuteczną strategię zarządzania bezpieczeństwem informacji w oparciu o rozwiązania BeyondTrust w obszarze Privileged Account Management (PAM).

Gdzie i kiedy?

19 października 2017 – Centrum Konferencyjne Stadionu Narodowego w Warszawie, Al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Dla kogo?

Konferencja BeyondTrust 2017 Poland kierowana jest przede wszystkim do Menadżerów IT i szefów działów bezpieczeństwa informacji.

Za ile?

Zdecydowanie za darmo. Pod warunkiem, że dokonasz rejestracji i weźmiesz udział w konferencji. Zobacz regulamin.

Co zyskasz?

Solidną wiedzę, popartą doświadczeniami innych organizacji, o zarządzaniu dostępem uprzywilejowanym i podstawy do budowania strategii w obszarze PAM (Privileged Account Management) w Twojej organizacji.

Nie zwlekaj. Zarejestruj się już dziś. Skorzystaj z wygodnego formularza online (z prawej strony).

  Dane uczestnika

  Imię i nazwisko

  Stanowisko

  Numer telefonu

  Adres email

  Dane firmy

  Nazwa

  NIP

  Adres (ul.)

  Kod pocztowy

  Miasto

  Uwagi (niewymagane)

  Akceptuję regulamin.

  Agenda konferencji

  09.30 – 10.00

  Rejestracja uczestników i poranna kawa

  Wszystkich uczestników Konferencji BeyondTrust 2017 Poland zapraszamy już od godziny 09.30. Czekają na Was kawa, herbata i zimne napoje. No i oczywiście przedstawiciele BeyondTrust i EMS Partner, a także mnóstwo materiałów do analizy.

  10.00 – 10.15

  Otwarcie Konferencji BeyondTrust 2017 Poland

  BeyondTrust 2017 Poland czas zacząć. Podczas krótkiego wstępu do spotkania przedstawimy formułę, agendę i prelegentów konferencji. Konferencję otwierać będą Prezes EMS Partner, Paweł Radziłowski, oraz Regional Sales Director CEE w BeyondTrust, Torsten Wiedemeyer.

  10.15 – 10.45

  Kontrola dostępu. Rejestracja aktywności. Zarządzanie hasłem.

  Już wkrótce dowiesz się jak BeyondTrust chroni środowisko IT. Zapraszamy na prezentację.

  10.45 – 11.15

  Zarządzanie kontami uprzywilejowanymi w Nationale Nederlanden

  Jak skutecznie realizować strategię zarządzania dostępem uprzywilejowanym w rozbudowanym środowisku IT. Zapraszamy na prezentację Case Study, którą poprowadzi Rafał Kujawa, Senior IT Administrator w Nationale Nederlanden.

  11.15 – 11.45

  Case Study – TBA

  Już wkrótce dowiesz się jak BeyondTrust chroni środowisko IT. Zapraszamy na Case Study.

  11.45 – 12.15

  Przerwa kawowa

  Czas podładować baterie i omówić prezentacje przy kawie, herbacie, owocach sezonowych i ciastkach. Zapraszamy na przerwę.

  12.30 – 13.15

  Panel eksperta: Gość specjalny

  Już wkrótce ogłosimy gościa specjalnego konferencji, który przybliży nam w tematykę zabezpieczenia dostępu do krytycznej infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa.

  13.15 – 14.00

  Lunch

  Zapraszamy na lunch, który z pewnością stanowić będzie miłą część konferencji BeyondTrust 2017 Poland.

  14.00- 15.30

  Stoły Dyskusyjne

  Okrągłe stoły tematyczne to innowacyjny sposób prowadzenia konferencji. Formuła Stołów dyskusyjnych pozwala bowiem na pełną interakcję uczestników. Masz zatem wpływ na wszystko, co dzieje się przy stole, który wybrałeś.

  15.30- 15.45

  Zakończenie i rozlosowanie nagród

  Podczas oficjalnego zakończenia BeyondTrust 2017 Poland podsumujemy konferencję i przede wszystkim rozlosujemy cenne upominki oraz nagrody.

  Lokalizacja