Konferencja BeyondTrust “Zarządzanie dostępem uprzywilejowanym w 7 krokach” już za nami. Dziękujemy za liczne przybycie – 100% frekwencji! Przyznajemy, że zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Wśród gości dominował sektor finansowy – banki, ubezpieczenia (40%) następnie IT (20%) oraz administracja (20%) a także firmy infrastrukturalne (energetyka, wodociągi) – 20%.

Niezmiernie miło było gościć w naszym gronie przedstawicieli BeyondTrust. Co więcej, wielką satysfakcją było dla nas było obserwowanie Waszego zainteresowania przedstawianymi przez naszych prelegentów tematami. Prezentacje rozpoczął przegląd portfolio BeyondTrust z obszaru zarządzania dostępem uprzywilejowanym (PAM). Następnie omówiliśmy strategię proponowaną przez BeyondTrust dla tego obszaru pod hasłem “7 kroków zarządzania dostępem uprzywilejowanym”. Dzięki case study przygotowanemu przez Deutsche Bank, mogliście przekonać się jak proponowane przez nas rozwiązania wyglądają w praktyce.

Zaproszony przez nas Andrzej Sadłowski, ekspert w zakresie bezpieczeństwa informacji, poprowadził panel poświęcony ryzyku związanemu z brakiem strategii PAM. Mogliśmy dowiedzieć się, do czego może prowadzić pełna swobodę w zarządzaniu dostępem administracyjnym. Kolejnym punktem programu były panele interaktywne czyli dyskusje uczestników w obrębie stołów tematycznych. Cieszymy się, że mieliśmy okazję posłuchać o waszych wrażeniach z obejrzanych prezentacji oraz doświadczeniach w odniesieniu do przedstawianych tematów.

Wierzymy, że zdobyta podczas konferencji wiedza pomoże w budowaniu strategii zarządzania dostępem uprzywilejowanym w Waszych organizacjach. Mamy nadzieję, że doświadczenie płynące z Waszej obecności na konferencji BeyondTrust 2015 okaże się cenne i pożyteczne, a także zaowocuje początkiem czy też kontynuacją współpracy z firmą EMS Partner.

Poza wyrażeniem słów podziękowania, poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z Konferencji. Dziękujemy!

Konferencja BeyondTrust 2015

Dodaj komentarz