Organizatorzy

W zamieszaniu związanym z rozwiązaniami do zarządzania kontami uprzywilejowanymi, nasi Klienci często pytają nas: „Po co? Dlaczego?” Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z dojrzałą pod kątem bezpieczeństwa informacji organizacją, czy taką która te procesy dopiero buduje, posiadanie strategii odnośnie tego w jaki sposób nadajemy uprawnienia do określonych zasobów IT jest niezbędne. Zwłaszcza jeżeli mówimy o dostępie uprzywilejowanym.

Jeśliby pójść tropem stwierdzenia, że brak planów działania oznacza planowanie porażki, należy rozpocząć budowę stabilnego środowiska zarządzania dostępem uprzywilejowanym, które umożliwi:

1. Jednolity usprawniony system PAM (Privileged Account Management)
2. Widoczność na całe środowisko (analiza – kto co zrobił?) niezależnie od platformy
3. Mocne fundamenty bez względu na pochodzenie użytkowników (aplikacje, system operacyjny, bazy danych)

W ciągu 30 lat obecności na rynku inżynierowie BeyondTrust opracowali strategię 7 kroków do osiągnięcia pełnego zarządzania kontem uprzywilejowanym. Proces ten minimalizuje koszty i działania a także przyspiesza rezultaty kontroli nad procesem nadawania uprawnień administratorskich.

Serdecznie zapraszamy Was na konferencję BeyondTrust 2015 Poland podczas, której dowiecie się jak budować strategię zarządzania dostępem uprzywilejowanym w 7 krokach i jakie korzyści wynikają z oparcia tej strategii o rozwiązania BeyondTrust z obszaru Privileged Account Management.

Gdzie i kiedy?

04 listopada 2015 – Hotel Westin (Sala Copernicus II), Al. Jana Pawła II 21, 00-854 Warszawa

Dla kogo?

Konferencja BeyondTrust 2015 Poland kierowana jest przede wszystkim do Menadżerów IT i szefów działów bezpieczeństwa informacji.

Za ile?

Zdecydowanie za darmo. Pod warunkiem, że dokonasz rejestracji i weźmiesz udział w konferencji. Zobacz regulamin.

Co zyskasz?

Solidną wiedzę o zarządzaniu dostępem uprzywilejowanym i podstawy do budowania strategii w obszarze PAM (Privileged Account Management) w Twojej organizacji.

Nie zwlekaj. Zarejestruj się już dziś. Skorzystaj z wygodnego formularza online (z prawej strony).

Agenda konferencji

09.30 – 10.00

Rejestracja uczestników i poranna kawa

Wszystkich uczestników konferencji BeyondTrust 2015 Poland zapraszamy już od godziny 09.30. Czekają na Was kawa, herbata i zimne napoje. No i oczywiście przedstawiciele BeyondTrust i EMS Partner, a także mnóstwo materiałów do analizy.

10.00 – 10.15

Otwarcie konferencji BeyondTrust 2015 Poland

BeyondTrust 2015 Poland czas zacząć. Podczas krótkiego wstępu do spotkania przedstawimy formułę, agendę i prelegentów konferencji. Konferencję otwierać będą Prezes EMS Partner, Paweł Radziłowski, oraz Regional Sales Director CEE w BeyondTrust, Torsten Wiedemeyer.

10.15 – 10.45

PAM by BeyondTrust czyli co, kto, kiedy i gdzie?

Na dobry początek przegląd portfolio BeyondTrust z obszaru zarządzania dostępem uprzywilejowanym (PAM). Tak, żeby teoria nie była oderwana od praktyki i żebyśmy wszyscy mieli świadomość konkretnych rozwiązań. Prezentację poprowadzi Rafał Jasina, Product Manager z EMS Partner.

10.45 – 11.15

7 kroków zarządzania dostępem uprzywilejowanym

Żadne narzędzia i rozwiązania nie będą skuteczne jeżeli w organizacji nie będą funkcjonowały procesy i procedury. O strategię w obszarze PAM też warto zadbać. Prezentację poprowadzi Łukasz Harasimowicz, Director of IT Products & Services Dept. z EMS Partner.

11.15 – 11.45

Przerwa kawowa

No cóż. Czas podładować baterie i omówić prezentacje przy kawie, herbacie, owocach sezonowych i ciastkach. Zapraszamy na przerwę.

11.45 – 12.15

Case Study

Mówimy o tym jak skutecznie realizować strategię zarządzania dostępem uprzywilejowanym. Nie wierzcie nam. Uwierzcie naszym klientom. Zapraszamy na prezentację Case Study. TBA.

12.15 – 12.45

Panel eksperta: Brak strategii PAM – czym to grozi?

Czy w Twojej organizacji funkcjonuje strategia zarządzania dostępem uprzywilejowanym? Jeśli tak to czy jest skuteczna i w odpowiedni sposób wspierana? Jeśli nie, to powinieneś zacząć ją budować. Podczas panelu eksperta dowiesz się czym ryzykujesz pozwalając na pełną swobodę w zarządzaniu dostępem administratorskim. Panel poprowadzi Andrzej Sadłowski, ekspert w zakresie bezpieczeństwa informacji.

Andrzej Sadłowski
Studiował socjologię oraz prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, studia podyplomowe w zakresie zarządzania IT w SGH, absolwent studiów MBA. Przez wiele lat był Zastępcą Dyrektora Zarządu Kontrwywiadu Urzędu Ochrony Państwa, następnie organizatorem i pierwszym dyrektorem Zarządu Ochrony Ekonomicznych Interesów Państwa UOP. Od wielu lat zarządza strukturami bezpieczeństwa w bankach. Pracował dla Banku Depozytowo-Kredytowego jako doradca Prezesa Zarządu ds. bezpieczeństwa, Pekao S.A. gdzie był odpowiedzialny za outsourcing Straży Bankowej a następnie kierował wyspecjalizowaną spółką bankową PKO BP S.A. gdzie kierował Departamentem Bezpieczeństwa a następnie był Dyrektorem Zarządzającym pionem bezpieczeństwa. Ostatnio pełnił stanowisko Dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa Banku w BOŚ S.A.

12.45 – 13.15

Przerwa kawowa

W myśl starej zasady – “Nie ma dobrej konferencji bez dwóch przerw kawowych” – serdecznie zapraszamy na krótki odpoczynek przy przysłowiowej kawie i herbacie. W końcu mamy kolejną dozę informacji do omówienia z pozostałymi uczestnikami spotkania. Zapraszamy na przerwę.

13.15 – 14.15

Panel interaktywny: Stoły dyskusyjne

Okrągłe stoły tematyczne to innowacyjny sposób prowadzenia konferencji. Formuła Stołów dyskusyjnych pozwala bowiem na pełną interakcję uczestników. Masz zatem wpływ na wszystko, co dzieje się przy stole, który wybrałeś.

14.15 – 14.30

Rozdanie nagród i zakończenie konferencji

Podczas oficjalnego zakończenia BeyondTrust 2015 Poland podsumujemy konferencję i przede wszystkim rozlosujemy cenne upominki oraz nagrody.

14.30 – 15.30

Lunch

Po udanym spotkaniu organizm wymaga regeneracji. Zapraszamy na lunch, który z pewnością stanowić będzie miłą pointę konferencji BeyondTrust 2015 Poland.

Lokalizacja