IT Polska News i Gazeta Prawna piszą o wdrożeniu systemu AirWatch do zarządzania medycznymi tabletami w Wielkopolskim Centrum Onkologii

Firma EMS Partner wdrożyła już jakiś czas temu platformę do zarządzania urządzeniami mobilnymi AirWatch w Wielkopolskim Centrum Onkologii. Dziś mamy przyjemność poinformować, że po raz kolejny nasze wdrożenie spotkało się z szerokim rozgłosem w mediach branżowych.

W artykule na portalu itpolska-news.pl możemy przeczytać o tym dlaczego szpitale coraz częściej decydują się na wprowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Podobnie jak we wcześniej publikacji na łamach Gazety Prawnej, wymienione zostały potrzeby Służby Zdrowia w zakresie zarządzania obiegiem dokumentacji medycznej i zarządzania bezpieczeństwem informacji.

W przytoczonych źródłach, Mirosława Mocydlarz – Adamcewicz, Kierownik Działu Informatyki i Administrator Bezpieczeństwa Informacji oraz Dariusz Kowalczyk, Zastępca Kierownika Działu Informatyki i Administrator Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych, opowiedzieli o efektach wdrożenia nowoczesnych rozwiązań za pomocą platformy AirWatch. System współpracuje z tabletami medycznymi, które oprócz zarządzania cyfrowymi danymi, zapewniają bezpieczeństwo pacjentom pod względem epidemiologicznym.

Z satysfakcją zauważamy wśród naszych odbiorców wzrost świadomości dotyczącej wrażliwości danych. Szczególnie ważne jest w naszej opinii przywiązywanie uwagi do ochrony danych o stanie zdrowia pacjenta przetwarzanych przy użyciu systemów informatycznych. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w projekcie poprawy bezpieczeństwa w Wielkopolskim Centrum Onkologii.

Poznaj korzyści z wdrożenia platformy AirWatch w Wielkopolskim Centrum Onkologii. Przeczytaj jak wygląda zarządzanie dokumentacją medyczną w publikacji IT Polska News i Gazecie Prawnej

Dowiedz się więcej o tabletach medycznych MIOCare zarządzanych przez AirWatch

Zapoznaj się z naszym case study o wdrożeniu AirWatch w WCO

Dodaj komentarz