DataLocker przejmuje IronKey!

Z początkiem lutego 2016 DataLocker i Kingston zacieśniły partnerstwo w celu zapewnienia najlepszej klasy rozwiązań szyfrowania dla organizacji na całym świecie.

Teraz możemy oficjalnie poinformować, że DataLocker, Inc., wiodący dostawca rozwiązań szyfrujących wraz ze współpracy z Kingston Digital, Inc. Oddział Pamięci Flash Kingston Technology Company, Inc nabył technologię i aktywa IronKey od Imation Corp.

Własnością DataLocker stają się IronKey Enterprise Management Services (EMS) podczas gdy Kingston skupi się na sprzętowych rozwiązaniach IronKey. Obie firmy będą ściśle współpracować w celu osiągnięcia płynnego przejścia między działaniami biznesowymi. Co więcej, usługi IronKey zostaną włączone w pakiet rozwiązań szyfrujących DataLocker dla przedsiębiorstw, uwzględniający konsolę SafeConsole.
DataLocker będzie oferować kompleksowe usługi centralnego zarządzania sprzętowo szyfrowanymi urządzeniami pamięci masowej od IronKey, Kingston, DataLocker i innych producentów.

„Włączenie technologii IronKey do naszej nagradzanej linii produktowej DataLocker wzmocni naszą pozycję jako wiodącego dostawcy rozwiązań do zarządzania szyfrowanymi nośnikami danych w przedsiębiorstwach.” – mówi Jay Kim, CEO & Founder, DataLocker. „Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem naszej współpracy z Kingston i przejęciem IronKey – złotego standardu w branży rozwiązań szyfrujących”.

Dowiedz się więcej o produktach DataLocker w ofercie EMS Partner. Zapisz się na bezpłatne szkolenie on-line z zakresu zarządzania szyfrowanymi nośnikami danych przez konsolę SafeConsole.

Dodaj komentarz