Quadrant Knowledge Solutions, firma zajmująca się konsultingiem i badaniami globalnego rynku, jest kolejną organizacją (pozostałe to Gartner, Forrester, KuppingerCole), która rozpoznała BeyondTrust jako lidera rozwiązań privileged access management (PAM) w swoim najnowszym raporcie za rok 2016.

BT_report

W swoim dokumencie Knowledge Brief on Privileged Access Management, Quadrant wnikliwie analizuje najistotniejszych dostawców wg kryteriów, które obejmują m.in. funkcje produktów, wpływ na klientów, łatwość obsługi, innowacyjność, plany rozwoju.

Dla skutecznego egzekwowania najmniejszych uprawnień i zarządzania kontami uprzywilejowanymi oraz rosnących poświadczeń konieczne jest, aby uzyskać bezstronną analizę tego w jaki sposób rozwiązania różnych dostawców radzą sobie z przeciwdziałaniem zagrożeniom i wyzwaniom jakie stoją przed nimi w rzeczywistym świecie.

Pobierz raport i dowiedz się, dlaczego BeyondTrust wyróżnia się jako technologiczny lider na globalnym rynku zarządzania uprzywilejowanym dostępem ze swoją najwyższej klasy technologią i szeroką gamą produktów wśród reszty dostawców PAM.

  Zobacz pełny raport i dowiedz się dlaczego BeyondTrust jest liderem na rynku PAM

  Imię i nazwisko *

  Stanowisko *

  Adres email *

  *

  Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest EMS Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Spółki. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową EMS Partner Sp. z o.o. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Dodaj komentarz