Klient

Firma BELOS to największy polski producent osprzętu sieciowego dla linii WN, SN i NN. Firma działa w branży elektroenergetycznej od ponad sześćdziesięciu lat. W 2007 roku firma stała się częścią grupy PLP, firma Preformed Line Products jest notowana na NASDAQ:PLPC założona została w 1947 roku. Z siedzibą w Cleveland oraz zakładami w Rogers, Albermarle oraz Asheville stanowi obecnie międzynarodową korporację, która dostarcza swoje wyroby klientom na całym świecie poprzez podległe spółki znajdujące się w takich krajach jak: Australia, Brazylia, Chiny, Indonezja, Hiszpania, Kanada, Malezja, Meksyk, Nowa Zelandia, RPA, Tajlandia, Wielka Brytania.

Przedmiot projektu

Przedmiotem projektu zrealizowanego przez zespół inżynierów EMS Partner było zabezpieczenie oraz efektywne zarządzanie flotą mobilną urządzeń w firmie BELOS-PLP poprzez wdrożenie platformy zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) AirWatch by VMWare.

Zakres projektu

  • Dostawa i instalacja systemu AW MDM (instalacja w chmurze),
  • Integracja z usługami korporacyjnymi (AD),
  • Przygotowanie i konfiguracja polityk na urządzenia iOS i Android: konfiguracja restrykcji, konfiguracja poczty ActiveSync, konfiguracja certyfikatów,
  • Szkolenie dla administratorów systemu.