Nowa wersja Password Safe v5.8

BeyondTrust wypuścił na rynek najnowszą wersje systemu PowerBroker Password Safe. System do zarządzania hasłami i nagrywania sesji uprzywilejowanych został wzbogacony o nowe funkcję zarówno dla administratorów IT jak i audytorów.

Uproszczone przeszukiwanie nagranych sesji z indeskowaniem naciśnięć klawiszy (Keystroke)

W organizacjach często pojawia się problem z przeglądaniem nagranych sesji uprzywilejowanych ponieważ wyszukiwanie odpowiednich komend, fragmentów nagrania jest bardzo czasochłonne. PasswordSafe w wersji 5.8 pozwala wyszukiwać w nagraniu wpisywane przez administratora komendy lub przeszukiwać wyświetlany podczas sesji tekst. W przypadku sesji SSH wszystkie wprowadzane/wyświetlane znaki są indeskowane i po kliknięciu w wybraną komendę, system od razu przenosi nas do odpowiedniego miejsca w nagraniu.

Audytowanie nagranych sesji również zostało wzbogacone o nowe funkcje ułatwijące przeglądanie i zatwierdzanie wielu nagrań jednocześnie.

Funkcja One Click

W przypadku bardzo rozbudowanej infrastruktury IT, w której administratorzy wykonują wiele powtarzających się czynności dostęp do zasobów musi być szybki i prosty. Otwieranie sesji, pobierane hasła do wybranego zasobu nie może spowalniać administratora. BeyondTrust wprowadził funkcję One Click w systmie Password Safe, która znacznie upraszcza proces dostępu do zasobu lub wydanie hasła. Zwiększ wydajność swojego działu IT przy pomocy systemu Password Safe i przetestuj rozwiązanie już dziś!

Dodaj komentarz