AirWatch zwycięzcą w kategorii Best Mobile Security Solution

W opublikowanym niedawno S.C. Magazine AirWatch by VMware został przedstawiony na pozycji lidera w kategorii najlepszych dostawców bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych. Rozwiązania AirWatch pozwalają firmom stawić czoło wyzwaniom powiązanym z mobilnością, dzięki uproszczonemu i efektywnemu środowisku do zarządzania flotą urządzeń.

Zaletą systemu jest przechowywanie wszystkich danych jak służbowa poczta, aplikacje i repozytorium plików w zaszyfrowanych programach. Możliwe jest również wybranie modelu konteneryzacji, w której cały obszar związany ze środowiskiem korporacyjnym (workspace) zostaje zaszyfrowany. Dzięki tym funkcjonalnościom oraz niebywałej skalowalności systemu, z powodzeniem stosowanego zarówno przez małych klientów jak i rozległe przedsiębiorstwa, AirWatch pozostawia konkurencję daleko w tyle.

AirWatch to także w pełni zintegrowana z usługami korporacyjnymi platforma, zbudowana z pakietów określających stopień złożoności środowiska (od zarządzania samą flotą mobilną i aplikacjami po szyfrowany czat, tunelowanie aplikacji wewnętrznych i kolaborację plików w czasie rzeczywistym). SC Magazine docenił także i te walory, podkreślając niezależność środowiska AirWatch od produktów firm trzecich.

Dodaj komentarz