
Firma EMS Partner wdrożyła już jakiś czas temu system AirWatch MDM w PKO Banku Polskim. Jednak dopiero przy okazji niedawnej konferencji AirWatch Connect i Światowego Kongresu Mobilności w Barcelonie wdrożenie to spotkało się z szerokim rozgłosem w mediach branżowych.
Dzięki współpracy PKO BP z EMS Partner możliwe stało się utworzenie na bazie rozwiązania AirWatch zunifikowanego rozwiązania CRM dostępnego na wszystkich typach urządzeń (takich jak: komputer, tablet czy telefon). To główny punkt strategii mobilnej w PKO Banku Polskim, który przełoży się na podniesienie jakości obsługi klienta, zwiększenie efektywności pracy oraz optymalizację procesów i kosztów utrzymania całej struktury informatycznej.
Podczas konferencji AirWatch Connect i Światowego Kongresu Mobilności w Barcelonie dyrektor Pionu i Infrastruktury PKO BP zdradził, jak AirWatch wspiera rozwój technologii mobilnych w PKO Banku Polskim. Wywiad można zobaczyć tutaj.
Możecie równie przeczytać artykuł o wdrożeniu AirWatch w PKO BP na stronie www.alebank.pl.
Przeczytaj więcej o rozwiązaniach AirWatch MDM.
Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Informatyka Stosowana. Od początku kariery związany z szeroko rozumianą infrastrukturą IT, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania. W EMS Partner zajmuje stanowisko Deputy Director i zarządza obszarem rozwiązań End User Computing. Posiadane certyfikaty: ITIL Foundation, WMware AirWatch Mobility Expert, VMware Certified Professional 7 – Desktop and Mobility, VMware Technical Solution Professional. Miłośnik turystyki motocyklowej i górskiej, zapalony narciarz i fan sportu.